Sikeres teniszverseny az Első Győri LC szervezésében

Idén 2024. július 6-án került megrendezésre a XXIV. Lions Jótékonysági Teniszverseny klubunk és a Győri Atlétikai Club Tenisz Szakosztálya közös szervezésében.

A csoportmérkőzések reggel 9.00 órakor kezdődtek, az elődöntőket és a döntőt délután játszották.

Köszönjük minden Résztvevőnek, hogy a rekkenő melegben az adakozás, a jótékonykodás eme sportos formáját választotta.

Köszönjük Szponzorainknak, hogy az eseményt gáláns díjakkal támogatták.

Hálás köszönetünk a Győri Atlétikai Club Tenisz Szakosztályának a verseny megrendezésében nyújtott szakmai segítségért!

Köszönet minden Klubtagnak, aki hozzájárult a torna megszervezéséhez!