1700 km Párizsig tandem kerékpáron az Első Győri LC támogatásával

1700 km - cél a párizsi paralimpia

Elindult hosszú, 13 napos útjára a látássérültek kerékpározását és integrációját segítő Tandem-Szem Egyesület.
Négyen tandem kerékpáron teszik meg az 1700 km-es távolságot.
Minden nap száz kilométer feletti teljesítmény szükséges ahhoz, hogy az egyesület tagjai augusztus 26-ra megérkezzenek a francia fővárosba.

Az út széleskörű társadalmi összefogás eredményeképp valósult meg.
Klubunk a londoni paralimpiához hasonlóan az idei olimpiai évben is kivette részét a szervezőmunkából, elsősorban a külföldi Lions klubok megkeresésével szállás és étkezés biztosítása céljából. Ebben Koteczki Zsuzsanna klubtag vállalt szerepet.

Köszönet minden klubtársnak, aki segítette a nemes cél megvalósulását!

Jó utat kívánunk!