Az Első Győri LC adománygyűjtése a Szedd magad-akció keretében

Nagy Szabolcs kezdeményezésére a Szedd magad-akció keretében rendezett jótékonysági gyűjtésen több, mint 90.000 forint gyűlt össze az Első Győri Lions Club által is támogatott Tóth Friderika egyéves kislány megsegítésére.

A jólelkű támogatók minden forintja közelebb segíti a pici lányt ahhoz a szemműtéthez, mely lehetővé teszi számára, hogy ne csak hallja, hanem végre láthassa is szüleit és szerető családját.

Köszönjük az Első Győri Lions Club tagjainak nevében mindazt a jótékony adományt, amelyet Friderika gyógyulásához kapunk!