Kacifántos gyermektábor az Első Győri LC alapítványának támogatásával

A Győri Lions Alapítvány régóta támogatja az Egy a világunk Alapítvány tevékenységét, mely súlyosan, halmozottan sérült gyermekeknek és fiataloknak szervez szabadidős és rehabilitációs programokat Győrben és környékén. Céljuk megmutatni, hogy sérülten is lehet szép és tartalmas életet élni.

Az idei évben az Első Győri Lions Club alapítványa jelentős összeggel járult hozzá a nyári napközis tábor költségeihez.

A Kisalföld Győr-Moson-Sopron Vármegyei Hírportál online tudósítása megtekinthető ITT