Charter Night évforduló-III. - Négy új taggal bővült az Első Győri LC

Az új tagok avatására ünnepélyes keretek között, a Klub alapításának 32. évfordulóján került sor.

A jelöltek szponzorai (ajánlói): Babarczi Zsuzsanna, Hatos Hajnalka és Molnár János.

A LIONS Clubok Magyarországi Szövetségének kormányzója, Hégely Péter avatta fel a tagjelölteket, akik már hónapok óta bekapcsolódtak a klub jószolgálati tevékenységébe.

Nagy öröm és kiemelkedő esemény klubunk életében, hogy egyszerre négy új lion csatlakozik hozzánk: Dr. Kalocsay Beáta, Mészáros Eszter, Nagy Szabolcs és Rácz Erika. Jószolgálati munkájukhoz sok sikert kívánunk!