Az  Első Győri Lions Club 2024-2025. évi  fontosabb rendezvényei

1. 2024. július 6. - XXIV. Lions Jótékonysági Teniszverseny klubunk és a Győri Atlétikai Club Tenisz Szakosztálya közös szervezésében

A sportverseny bevétele 271.000 Forint volt, melyet az Győri Lions Alapítványnak utaltunk át.

2. 2024. július 14-19. - Nyári tábor ukraknai menekült gyermekek részére

Az Első Győri Lions Club nyári tábort szervezett ukrajnai menekült gyermekek részére, akik közül többen olyan területekről érkeztek, melyek ma is aktív harci cselekmények színterei.
A gyermekek szülei a nemzetközi Lions mozgalom által kiírt Segítség Ukrajnának-pályázat keretében magyar nyelvoktatáson, mentálhigiénés foglalkozásokon vehettek részt a Hatos és Társa Nyelviskola közreműködésével, aktívan hozzájárulva a beilleszkedéshez, a munkavállaláshoz, az otthon hiányérzetének enyhítéséhez.